№1114, Львівська обл., с. Наварія Нова, вул. Прівітная, 6

Наварiя Нова

Наварiя Нова

Готель у Львові «Наварія Нова» — домашній затишок та приємні ціни!

У Львові можна знайти чимало пам’яток, які так цінуються туристами зі всього світу. Це місто з багатою історією, що славиться своїми мальовничими старовинними вуличками, оригінальними пам’ятками архітектури та неперевершеною затишною атмосферою, що притаманна тільки цьому місцю на Землі.

Той, хто вже не раз мав можливість побувати в цьому чудовому місті, знає, що гостинні дешеві готелі у Львові здатні запропонувати своїм гостям затишно розміститися в зручних номерах, де є все необхідне для проживання. Одним із таких місць є  готель «Наварія Нова». Це готельно-розважальний комплекс, розташований в надзвичайно мальовничому місці «Глинна Наварія», яке знаходиться «за два кроки» від старовинного Львова.

Високий рівень обслуговування, зручнi меблi, гарний інтер’єр, безліч можливостей для різноманітного відпочинку — у нас є все необхідне, щоб мандрівники або бізнесмени забули на певний час про свої турботи і отримали море задоволення від приємної подорожi.

Ми завжди раді гостям. Наш привітний обслуговуючий персонал відрізняється сумлінністю та професіоналізмом. До того ж, ціни на проживання в готелі вас приємно здивують. Тому немає ніяких сумнівів, що Львів залишить у вашій пам’яті лише гарні спогади про дивовижний відпочинок у цьому старовинному місті!

Контактные телефоны

  • +38 (032) 227-27-27
  • +38 (067) 674-26-34
  • +38 (067) 674-09-14

Официальный сайт

http://navaria-nova.com.ua/

Электронная почта

[email protected]