№ 1011, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 94 а

Автомир-Вінниця Mitsubishi

Автомир-Вінниця Mitsubishi

Компанія ТОВ "Автомир-Вінниця" - офіційний дилер Mitsubishi Motors в Вінницькій області, працює на українському ринку з 2007 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин,  та аксесуарів.

   Торгово-сервісний комплекс складається з салону (шоу-рум) нових автомобілів, відділу прийняття замовлень, магазину запчастин та аксесуарів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку, складських приміщень, офісних приміщень, паркувальних майданчиків. Загальна площа торгово-сервісного центру складає близько 1740 м кв., з яких 442 м кв. належать автосалону.

 В автосалоні " Автомир-Вінниця " пропонується весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi. Всі автомобілі, які ми пропонуємо Вашій увазі, адаптовані до кліматичних та дорожніх умов України. Для зручності наших клієнтів присутній парк тестових автомобілів.

    Автосалон також пропонує кредитні послуги на вибір клієнта, що особливо важливо в умовах постійного ускладнення фінансових умов кредитування.

Контактные телефоны

  • (0432) 557-230
  • (067) 430-72-18

Официальный сайт

http://mitsubishi.vn.ua

Электронная почта

[email protected]

Рабочие часы