№1006, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 114

Аквапарк «ПЛЯЖ»

Аквапарк «ПЛЯЖ»

Аквапарк «ПЛЯЖ» – твій незабутній відпочинок!

Один з найбільших аквапарків Західної України.
Екстремальні гірки різної висоти та рівня складності, 5 басейнів, 6 барів, веселі аніматори, розіграші та призи – розважайся та оздоровлюйся. У нас завжди +30С
Аквапарк «ПЛЯЖ» – найкраще місце для відпочинку та розваг у Львові!


Аквапарк «Пляж» – це  найбільший критий аквапарк в Західній Україні, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тис.м2.
Система безпеки аквапарку спеціально розроблена комп’ютерним моделюванням, усі атракціони сертифіковані, а басейни обладнані найсучаснішими системами очистки води. Даний комплекс дивує не тільки своїми розмірами, а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів, адже у розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ» 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитячий басейн, розважальний басейн, басейн з протитечією та найбільший у Західному регіоні 50-ти м. спортивний басейн.
Комплекс «ПЛЯЖ» – це не лише Аквапарк, тут представлені для вас:
– Водні спортивні секції (плавання, водне поло, аква-аеробіка)
– Літня тераса для засмаги;
– Фітнес-центр «ПЛЯЖ»   – сучасний фітнес-центр бізнес класу. 2 атлетичні зали, 2 аеробні зали та професійний танцювальний зал; групові та індивідуальні заняття.
– Зона «Релакс», що містить 5 саун та лазень (римська, фінська, російська, інфрачервона та арома- лазня);
– Масажний кабінет;
– Студія засмаги;
– Ресторанний сектор: бари та кафе;
– Дитяча кімната із професійними нянями;
– Магазини «АкваСпорт» – магазини спеціалізуються на спортивних товарах. Тут ви можете придбати усе необхідне для професійного заняття водними видами спорту, а також при необхідності придбати те, що забезпечить комфортний відпочинок в аквапарку.
– Сертифікована хімічна лабораторія «АКВАлаб» – якісний, швидкий та зрозумілий аналіз води.
Ми пропонуємо різноманітні спортивні, оздоровчі та розважальні програми для дітей та дорослих. Тут Ви зможете весело провести час зі своїми друзями, рідними та колегами по роботі, відзначити святкові події, корпоративні заходи, дитячі свята та відчути море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Контактные телефоны

  • 067 373 71 73
  • (032) 263-14-15
  • 067 674 29 00

Официальный сайт

http://www.aqualviv.com.ua

Электронная почта

[email protected]

Рабочие часы