№513, Киев, ул. Воскресенска, 14

ЖК Парковые Озера

ЖК Парковые Озера

Житловий комплекс комфорт-класу «Паркові Озера» – це мікрорайонз власною інфраструктурою. Розташований на лівому березі Дніпра утихому й спокійному районі, між станціями метро «Лівобережна» і«Дарниця», оточений історичним парком «Перемога» і великимимальовничими ставками, житловий комплекс «Паркові Озера»поєднує в собі всі необхідні складові сучасного та комфортного життя у столиці. Це унікальне затишне місце припаде до душі шанувальникамрозміреного способу життя і водночас найновіших досягнень цивілізації.

Загальна площа житлового комплексу становить 320 тис. кв. м, будівництво ведеться у п'ять черг на території площею 10 га.

Територія комплексу добре продумана і чудово облаштована. Тут можна знайти все, що потрібно для життя сучасній людині: дитячий садок площею 1800 кв. м, дитячі та спортивні майданчики, футбольне ібаскетбольне поля зі спеціальним покриттям, зони відпочинку, магазини та ресторани. Весь комплекс обслуговує одна експлуатаційна компанія.

Компанія-забудовник «Інтергал-Буд» виріила порадувати мешканців першим в Україні відкритим ролердромом зі спеціальним покриттям і мальовничим озером, які знаходяться між 8-м і 9-м будинками. А між 9-м і 10-м будинками планується облаштувати універсальне поле для волейболу, баскетболу та великого тенісу також зі спеціальним покриттям. «Інтеграл-Буд» використовує тільки сучасні технології – монолітно-каркасне будівництво, утеплення зовнішніх стін, енергоощадні технології.

Контактные телефоны

  • (044) 391-04-47
  • +38 (044) 220-10-22

Официальный сайт

http://www.parkovyozera.com.ua/ua/

Электронная почта

[email protected]