№102, Одесса, с.Новая Дофиновка, ул.Курортная, 53

Енергія природи

Енергія природи

Компанія ТОВ “Концепції енергозбереження” об’єднує молоду команду вчених та фахівців, які займаються науковими дослідженнями та експериментами у галузі альтернативної енергетики. Ми пропонуємо допомогу у виборі та встановленні обладнання для виробництва альтернативної енергії, а також у вирішенні юридичних та інших питань людям, які бажають бути енергонезалежними.

Наша мета полягає у розвитку сфери альтернативної енергетики в Україні, поширенні корисної інформації, можливості здійснювати нові відкриття у цьому напрямку. Альтернативна енергетика не дуже розвинена в нашій країні, тому ми хочемо показати людям, що сучасні технології є доступними для кожного.

Для досягнення своєї мети ми використовуємо лише високо екологічне і енергоефективне обладнання, намагаємося максимально ефективно впроваджувати нові технології та актуальні рішення у галузі альтернативної енергетики. У своїй роботі ми використовуємо розробки провідних європейських та світових лідерів у цій сфері.

 

Якщо ви готові розвивати альтернативну енергетику в Україні разом з нами, звертайтесь. Ми завжди відкриті для нових контактів і партнерства, готові співпрацювати з новими клієнтами та постачальниками.

Контактные телефоны

  • (093)949 9999
  • (048)735 1711
  • (095)831 8888

Официальный сайт

http://ru.zeleniy-tarif.com

Электронная почта

[email protected]